Gorchitza
Настроение: winter
Музыка: Ciara - Like A Boy

Теперь нас можно слушать в утюгах и фотоаппаратах :)

"Все еще помнят виниловые пластинки и бобины советского времени, чуть позднее - кассеты и сверх- чудо технологий – компакт-диск. Несмотря на то, что компакт-диски и сейчас остаются наиболее популярным форматом для распространения музыки, все понимают, что в перспективе их дни сочтены. Цифровые релизы – это уже скорее правило, чем редкость и новые форматы носителей музыки, видео и другого авторского материала воспринимаются просто как данность ХХI века…"

8 декабря, впервые в Украине (и в Восточной Европе) состоялся официальный релиз мультимедиа - сингла на micro SD flash memory card.

Тиражом в 10000 экземпляров был издан сингл группы Gorchitza Live Project – KISS ME LONELINESS

На карточке емкостью в 1 GB(гигабайт) уже находится анимационный видеоклип, пять аудио треков, фотографии и тексты в различных форматах для просмотра и прослушивания - как на мобильных телефонах, так и на компьютерах.

Все файлы на карте могут быть перемещены или удалены.

Стоимость сингла будет равна стоимости обыкновенной карты с той же емкостью.

Продукт произведен в Японии.

Полиграфия сделана в США.

Эксклюзивный дистрибутор – сеть магазинов АЛЛО. Издатель – Lavina Music

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Слухаю багато різної музики, наприклад, зараз - India Arie, Roisin Murphy (Moloko), Dido, Santogold, Stereo MCs, Zap Mama, Happy Mondays, радіо Континент (Ренесанс) і багато іншого :))

• (0/0)

до того ж, у сингл на флешці увійшла пісня Kiss Me Loneliness, яку всі бажаючі ще 2 роки тому могли даундоудити з інфостора та інших ресурсів:))) так шо з приводу піратства - хвилюйся, не хвилюйся - нічого не зміниться. особливо в Україні.

• (0/0)

Дайдо і Санотоголд - великий респект)) а я от слухаю багато бриту - Кін, ТРевіс, Колдплей, Р-хед, Фрай, Кіллерс, і джазу. Зара Емі Вайнхауз і Даффі наново. І багато франц.музики)) Тебе також слу. Ти молодець

• (0/0)

дякую. А Емі Вайнхауз, до речі, випустила ще у 2003 перший альбом Frank. Він подобається мені більше ніж другий. Даффі молодець бо їй 24, а звучить як в 50 - респект)))

• (0/0)

а то! і виглядає Даффі недалеко від 50)) а ще мені цезарія евора нра. і бразильський джаззз - Елліс Регіна, Астурд Гілберто, Сезар Камарго Маріано, Сержіо Мендес... А як тобі брит?

• (0/0)

Оооо! Завжди приємно зустріти естета)) Щодо мене, то роль музичного експерта мені не дуже пасує, бо слухаю я і вмію відрізняти насамперед ту музику, в якій є душа, яку в свою чергу туди вкладають музиканти, які створюють музику)) Для мене це важливо, бо хочу так само навчитись))

• (0/0)

та ну)) душа в музиці - це важко. неможливо. бо диск треба продати, тому він повинен бути веселим-заводним. У мене так - музика накладається на життя і стає майже саундтреком. Тому слухаю багато всякого. От зараз Радіохед)) а як вам Аполло?? це кумири мого дискотечного дитинства))

• (0/0)

:)))) Аполло - круто! Кумирами дискотечного дитинства в мій час були Ace of Base і Доктор Албан:)))))) В минулому році ми ходили на їхній концерт у Палаці Спорту) Море задоволення)

• (0/0)

ейсів слухав)) а я от у дитинстві слухав Деміса Руссоса. звідси - любов до Міки, Крістофа Віллема, Бі Джис і навіть Вітаса)) Мій пунктик - французька музика. Дуже люблю тамтешній рок і електро. Знаєш Justice, Air, Dj Vitalic, Daft Punk... ПеСе. Пішов френдити тебе на мейспейсі))

• (0/0)

давай!)) п.с.Vitalic - крутняк!)

• (0/0)

я в захваті, що ти його знаєш)) до речі, він запустив історію, що родом з України і саме з мого міста. Про це тисячі згадок в інеті! я був у шоці))) І нарешті - найулюбленіші речі в моєму житті - Vhemical Brothers - The Test, System Of A Down - Chop Suey i Coldplay - Clocks))

• (0/0)

Piano

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3